Domů > Sortiment > Xenonová výbojka IFK120
Stroboskopy pro nastavení motorů a točivých strojů

Xenonová výbojka IFK120

Stroboskopická xenonová výbojka ruské výroby, maximální výkon 120W, zápalné napětí 300V.

Výbojka obsahuje zatavené ocelové kontakty, které nejdou přímo letovat. Na přání provádíme úpravu převinutím měděným drátkem a ošetření zapalovacího kontaktu kapalinou na niklované povrchy + pocínování.

Vydán nový firmware 1.4

Nová verze firmwaru 1.4 umožňuje bez úpravy stroboskopu měřit i motory s dvěmi jiskrami během pracovního cyklu. Takto je možné měřit dvou i čtyřtaktní motory. Byla přidána funkce časového zpoždění záblesku pro periodické děje.

Digitální stroboskop MP1 DIGI

Nová verze firmwaru 1.2 obsahuje úpravu, kdy pro nastavený nulový předstih stroboskop bliká okamžitě po příchodu pulsu. V ostatních případech pak bliká na základě vypočteného zpoždění z rychlosti otáček a nastaveného úhlu předstihu. Tato úprava má vliv při měření strojů s nestabilními otáčkami, pro které blikání na vypočtený předstih, který se nastavuje vždy o otáčku dopředu, nemuselo být stabilní.

 

Firmware 1.3 umožňuje při úpravě měřit i motory s dvěmi jiskrami během pracovního cyklu. Takto je možné měřit dvou i čtyřtaktní motory. Stroboskop musí být rozšířen o přepínání režimu motoru a signalizaci.

 

předstih

 - - - By CrazyStat - - -